Kdo vlastně jsme?

Nejsme pouze prodejci a výrobci, ale především chovatelé...


Něco o mně - Gabriela Mařáková Železná


Zvířata jsou můj svět...

Chovám zvířata a v souvislosti s tím neustále sleduji trendy ve zvířecím světě. Zajímám se výživu zvířat, o možnosti jejich chovu a výcviku a ze všeho nejvíc mě baví povídat si o nich s lidmi, kteří zvířata milují stejně jako já. Můj osobní přístup k jednotlivým zákazníkům a jejich zvířatům je pro mě velice důležitý. A na rozdíl od všech profesí, které jsem kdy dělala, mám jistotu v tom, co dělám, protože to dělám ze svého nejhlubšího přesvědčení. Nechci obchodovat jen proto, abych vydělala peníze, chci být pro své zákazníky a jejich zvířata užitečná a těší mě zpětná vazba, kterou od lidí a jejich zvířat mám.

Navíc jsem chovatelkou psů, králíků, morčat a želv a tak většina zvířat, která nabízím, pocházejí přímo z mého chovu nebo od prověřených chovatelů.V posledních letech se věnuji hlavně výukovým programům a vzdělávání, ve kterých seznamuji veřejnost s chovem jednotlivých druhů zvířat. Více – výukové programy.

Něco o mně - Jíří Mařák


Jsem dlouholetým chovatelem plazů, především suchozemských želv. Díky svému nadšení a zkušenostem se mi podařilo stabilizovat několik fungujících skupin suchozemských želv, u kterých se daří pravidelně odchovávat mláďata.

V roce 2005 jsem se jako jeden z prvních chovatelů v Čechách začal věnovat chovu fidžijských leguánů a momentálně se věnuji chovu varanů, phrynosom, phelsum, agam, chameleonů a bazilišků.

Jsem především člověk s velkým vztahem ke zvířatům a k přírodě. Tyto své dvě velké lásky jsem dokázal díky uměleckému citu a tvořivým schopnostem spojit v jedno velké umění a tím je právě tvorba paludárií a terárií. Při každé zakázce se vždy pečlivě věnuji každému detailu, protože právě spojení jednotlivých detailů vede k dokonalému vytvoření celku. Pohled do kteréhokoli mého terária či paludária dokáže vytvořit dokonalý pocit iluze Vaší přítomnosti v přírodní krajině.

ŘEVNICE

Chovatelská archa Řevnice

Obchůdek s chovatelskými potřebami najdete na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Chovatelská archa je krámek prostorově maličký, ale natolik nabitý zbožím a atmosférou, že zde najdete téměř vše, co se hodí Vašim zvířecím miláčkům. Při svém pátrání po zvířecích pochoutkách, hračkách či pomůckách se nevyhnete příjemným paním prodavačkám, které se s Vámi budou prohrabovat v hromadách zboží a při tom si s Vámi stihnou vyměnit i několik veselých či smutných příběhů o zvířatech.

Náš tým je školený nejen řadou odborných seminářů, ale především životem a způsobem přemýšlení, který je spjatý se zvířaty. A to, co od nás dostanete na rozdíl od internetových prodejen či mega zoo shopů navíc, je láska ke zvířatům a upřímnost, se kterou s Vámi o nich budeme hovořit. A proto i naše rady a zboží, které Vám dokážeme nabídnout, bude vždy s ohledem na konkrétní zvíře, pro které je zboží vybíráno.


BĚLOHORSKÁ

Chovatelská archa Bělohorská

Jsme tu pro Vás

Tento nový obchod najdete v Praze 6 hned u tramvajové zastávky Marjánka. Máme ho pro Vás otevřený od 14. listopadu 2016. Proběhla zde rozsáhlá rekonstrukce, díky které je obchod vybaven jedinečnými stojany a také atypickými dávkovači krmiv pro individuální množstevní prodej. Můžete se zde setkat nejen s mnoha druhy domácích zvířat od křečků po zakrslé králíčky, ale také s terarijními a akvarijními živočichy.