Náš sortiment

Naše prodejny Chovatelská archa jsou velice dobře zásobeny velkým množstvím krmiv a chovatelských potřeb. Na webu najdete pouze výběr z nabízených značek.
Přijďte nás navštívit!


Široká nabídka kvalitních krmiv a chovatelských potřeb


Vybírejte pro kočku a psa
V kamenných obchodech Chovatelské archy naleznete zastoupené značky krmiv většiny prémiových, superprémiových a holistických značek. Vybírat můžete z velkého množství konzerv a masových kapsiček a mraženého masa - BARF. Díky prodeji granulovaných krmiv na váhu, máte možnost vybírat až z 20ti druhů granulovaných krmiv pro psy i kočky a tak ozkoušet co bude Vašemu mazlíčkovi nejlépe vyhovovat. U vybraných značek nabízíme našim zákazníkům věrnostní programy s bonusovým balením. Tímto dáváme možnost vybrat z velkého množství chutí vašim mazlíčkům a při konečném výběru, ulehčit vaší peněžence.
Naše kemenné prodejny jsou vyhlášené díky velkému výběru pochoutek, při jejichž výběru dbáme na kvalitu a zdraví Vašich zvířat.
Zajisté budete příjemně překvapeni i při výběru doplňkového sortimentu , jako jsou pelíšky, hračky, vodítka a další chovatelské potřeby, které zpříjemní život Vám i Vašim pejskům a kočičkám.

Vybírejte pro králíka, morče, křečka a ostatní drobné savce

Široký sortiment
Chovatelská archa se věnuje chovu zakrslých králíčků, morčat, křečků, pískomilů a dalších drobných savců. Vybírat můžete na našich prodejnách, nebo navštívit naše choavtelské zařízení v Horní Lomnici a vybrat si přímo " od mámy " :-) , tedy vidět naši chovnou skupinu. Jelikož jsou mláďata od nás, pod naší pravidelnou péčí, známe jejich návyky a předáme Vám je s veškerými informacemi a krmným návodem. Díky těmto informacím, výrazně zmírníte stres zvířete spojený se změnou prostředí.

KRMNÝ HMYZ

Sarančata a cvrčky z chovných přepravek, pravidelně krmené čerstvou zelenou stravou - krabičkujeme dle vašeho přání.
SARANČE - 4,50 Kč ( při odběru 100 ks )

Nabídka pro akvaristy a teraristy

Rndr. Antonín Kratochvíl

V našich prodejnách si můžete vybrat ryby z našich prodejních akvárií . Objednáváme ryby i na zakázku, které si po dohodě vyzvednete na některé prodejně, či je dopravíme přímo k Vám domů.

Nabízíme standartní akvrijní komplety, akvária na míru, LED osvětlení vlastní výroby, realizaci na míru i údržbu akvárií a akvaterárií .

Největší výběr akvaristiky s odborným poradenstvím najdete v naší prodejně Chovatelské archy na Bělohorské ulici. Náš hlavní akvarista, Rndr. Antonín Kratochvíl je profesionálem ve svému oboru , kterému se věnuje 25 let , a pro naše zákazníky nabízí odborné akvaristické konzultace.


PRESTIŽNÍ ZNAČKA HUNTER


NOVĚ I V NAŠICH REGÁLECH

Veterinární podložky VETBEDS Bronte Glen

Nabízíme veterinární podložky nejvyšší kvality, anglické firmy Bronte Glen – doporučeny a používány světovými veterináři. Všechny podložky této značky jsou antibakteriální, hygienické a nedráždivé. Snižují výskyt pachů a roztočů. Podložky vhodné pro alergická a citlivá zvířata . Vhodné pro psy a kočky trpící artritidou. Používané chovateli při odchovu štěňat.
Senior Gold 7+ Vetbed podložka- Bronte Glen

Senior Gold vet lůžkoviny jsou nejprodávanějším sortimentem značky Bronte Glen. Podložky s vysokým hustým vláknem jsou vhodné pro staré, citlivé a alergické psy trpící kožními problémy a artritidou.
• Obsahují 30% vlny pro lepší udržení tepla s antibakteriálními vlastnostmi pro potírání roztočů.
• Senior Gold Vetbeds jsou hygienické, nedráždivé a nealergické.
• Vhodné do interiérů, plastových pelechů, přepravních boxů, aut apod.
• Udržují Vašeho domácího mazlíčka v teple a suchu, zabraňují otlakům.
• Vysoký dutý vlas pro zvýšenou tepelnou ochranu. Dvakrát tkaná spodní vrstva, odolná proti žvýkání.
• Vyrobeno ve Velké Británii

 
Aktive Vetbed podložka Bronte Glen s protiskluzovou úpravou

Vhodné pro psy, kočky, pet králíčky do prostor s hladkým, klouzavým povrchem.
• Non-slip podklad určen pro použití na dřevo a dlažbu.
• Vhodné do interiérů, plastových pelechů, přepravních boxů, aut apod.
• Udržuje Vašeho domácího mazlíčka v teple a suchu, zabraňuje otlakům.
• Nepostradatelný pomocník při odchovu štěňat, díky své savé schopnosti zůstávají štěňata v suchu a teple.
• Dutý vlas pro zvýšenou tepelnou ochranu. Dvakrát tkaná spodní vrstva, odolná proti žvýkání.
• Vyrobeno ve Velké Británii

Traditional Vetbed – podložka nejvyšší kvality vhodná pro odchov štěňat
• Nejvyšší kvalita tohoto druhu výrobku v Evropě - doporučen a používán veterináři World Wide.
• Nejvyšší absorpční schopnosti. Nepostradatelný pomocník při odchovu štěňat. Díky své extrémně savé a rychleschnoucí schopnosti zůstávají štěňata v suchu a teple.
• Vysoký dutý vlas pro zvýšenou tepelnou ochranu. Dvakrát tkaná spodní vrstva, odolná proti žvýkání.
• Hygienické, nedráždivé a nealergické.
• Díky netřepícím se vlastnostem netkané textilie lze velikost upravit nůžkami dle individuálních požadavků, přesně na rozměr porodní bedny, přepravky, pelechu apod.
• Vyrobeno ve Velké Británii

PALUDÁRIA, AKVÁRIA, TERÁRIA

Zakázková výroba paludárií, akvárií a terárií

Jiří Mařák

Jelikož se parter našich obchodů Chovatelské archy, Pan Jiří Mařák, věnuje chovu plazů (především želv) a výrobě paludárií, terárií akvárií a terárií . Můžete vybírat ze širokého sortumentu teraristiky , nebo si objenat zboží na míru přímo z naší výroby. Nabízíme originální , funkční terária, želvária a paludária. Vyrábíme LED osvětlení.



Více na www.paludarium.cz