Náš sortiment

Naší prodejnu Chovatelská archa najdete na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Obchod je velice dobře zásoben velkým množstvím krmiv a chovatelských potřeb. Na webu najdete pouze výběr z nabízených značek.
Přijďte nás navštívit!


Široká nabídka kvalitních krmiv a chovatelských potřeb


Vybírejte pro kočku a psa
V kamenném obchodu Chovatelská archa naleznete zastoupené značky krmiv většiny prémiových, superprémiových a holistických značek. Vybírat můžete z velkého množství konzerv a masových kapsiček a mraženého masa - BARF. Díky prodeji granulovaných krmiv na váhu, máte možnost vybírat až z 20ti druhů granulovaných krmiv pro psy i kočky a tak ozkoušet co bude Vašemu mazlíčkovi nejlépe vyhovovat. U vybraných značek nabízíme našim zákazníkům věrnostní programy s bonusovým balením. Tímto dáváme možnost vybrat z velkého množství chutí vašim mazlíčkům a při konečném výběru, ulehčit vaší peněžence.
Naše prodejna je vyhlášená širokým sortimentem pochoutek, při jejichž výběru dbáme na kvalitu a zdraví Vašich zvířat.
Náš tým je školený nejen řadou odborných seminářů, ale především životem a způsobem přemýšlení, který je spjatý se zvířaty. A to, co od nás dostanete na rozdíl od internetových prodejen či mega zoo shopů navíc, je láska ke zvířatům a upřímnost, se kterou s Vámi o nich budeme hovořit. A proto i naše rady a zboží, které Vám dokážeme nabídnout, bude vždy s ohledem na konkrétní zvíře, pro které je zboží vybíráno.
Zajisté budete příjemně překvapeni i při výběru doplňkového sortimentu , jako jsou pelíšky, hračky, vodítka a další chovatelské potřeby, které zpříjemní život Vám i Vašim pejskům a kočičkám.

Vybírejte pro králíka, morče, křečka a ostatní drobné savce

Široký sortiment
Chovatelská archa se věnuje chovu zakrslých králíčků, morčat, křečků, pískomilů a dalších drobných savců. Vybírat můžete na našich prodejnách, nebo navštívit naše choavtelské zařízení v Horní Lomnici a vybrat si přímo " od mámy " :-) , tedy vidět naši chovnou skupinu. Jelikož jsou mláďata od nás, pod naší pravidelnou péčí, známe jejich návyky a předáme Vám je s veškerými informacemi a krmným návodem. Díky těmto informacím, výrazně zmírníte stres zvířete spojený se změnou prostředí.

KRMNÝ HMYZ

Sarančata a cvrčky z chovných přepravek, pravidelně krmené čerstvou zelenou stravou - krabičkujeme dle vašeho přání.
SARANČE - 4,50 Kč ( při odběru 100 ks )

Zakázková výroba originálních želvárií

Inspirováno přírodou

Každé naše želvárium či paludárium je originál a je vytvořeno tak, aby se co nejvíce přizpůsobilo přirozenému biotopu, ve kterém danný druh želvy žije.

Klikněte pro více info o teráriích