Výukové programy u nás

Zveme Vás na osobní setkání se zvířaty.


Rozmlouvání se zvířaty


Otevíráme pro Vás naše zahradní výběhy a zveme Vás na rozmlouvání s minikoníky, morčaty, králíčky a surikatami. Z plazů můžete zblízka obdivovat třináct druhů suchozemských, vodních a bahenních želv, mnoho druhů ještěrů, leguánů a varanů. Více se o našich zvířatech můžete dozvědět ZDE.

Program zahrnuje představení jednotlivých druhů zvířat, možnost přímého kontaktu a krmení. Vše pod kontrolou a s povídáním o životě, zvycích a potřebách konkrétního zvířete.

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

Výukové programy pro skupiny

Při návštěvě škol a školek probíhá výuka nejčastěji tak, že děti rozdělíme do skupin. Jedna skupina se věnuje práci s minikoníky, zatímco druhá prochází komentované přednášky s krmením. Další skupina má volný program pod dozorem paní učitelky.

Návštěvníci mají možnost využití naší zahrady či přilehlé louky na které mohou sbírat bylinky, šneky a hmyz pro naše zvířata nebo jít do lesíka vhodného na stavbu lesních domečků. Na kraji lesíka se nachází i příjemné posezení odkud může práci své třídy učitel pozorovat.

V případě zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat

    Zvířata se kterými pracujeme jsou pod pravidelnou veterinární kontrolou. Nejpozději do 3 dnů před Vaší návštěvou, budeme vyučujícího informovat o tom, s jakým zvířetem  na přednášku do školy přijdeme. Žádáme vyučující, aby informovali rodiče o tom s jakým druhem zvířete přijdou jejich děti do kontaktu.