Náš sortiment

Široká nabídka kvalitních krmiv a chovatelských potřeb

Naší prodejnu Chovatelská archa najdete na náměstí Jiřího z Poděbrad v Řevnicích. Obchod je velice dobře zásoben velkým množstvím krmiv, chovatelských potřeb a živých zvířat z vlastních odchovů.

Jedinečností našeho obchodu je prodej živých zvířat, která jsou převážně z našich domácích odchovů. V oboru jsme specialisté na teraristiku a drobné savce.

Přijďte nás navštívit!

Pro kočkupsa

V kamenném obchodu Chovatelská archa naleznete zastoupené značky krmiv většiny prémiových, superprémiových a holistických značek. Vybírat můžete z velkého množství konzerv a masových kapsiček a mraženého masa. Díky prodeji granulovaných krmiv na váhu, máte možnost vybírat až z 20 druhů granulovaných krmiv pro psy i kočky a tak ozkoušet, co bude Vašemu mazlíčkovi nejlépe vyhovovat. U vybraných značek nabízíme našim zákazníkům věrnostní programy s bonusovým balením. Tímto dáváme možnost vybrat z velkého množství chutí vašim mazlíčkům a při konečném výběru ulehčit vaší peněžence.

Naše prodejna je vyhlášená širokým sortimentem pochoutek, při jejichž výběru dbáme na kvalitu a zdraví Vašich zvířat. Zajisté budete příjemně překvapeni i při výběru doplňkového sortimentu, jako jsou pelíšky, hračky, vodítka a další chovatelské potřeby, které zpříjemní život Vám i Vašim pejskům a kočičkám.

Živá zvířata

Zvířata, která svým zákazníkům nabízíme, jsou výhradně z našich domácích odchovů anebo od spřátelených ověřených chovatelů. S každým zvířetem, které si od nás odnesete, dostanete nejen informace o jeho dosavadním chovu a způsobu života, ale i veškeré potřebné informace pro jeho domácí chov a stravovací návyky konkrétního jedince.

Pro drobné savcehlodavceptáky

Široký výběr krmných směsí i chovatelských doplňků. Při výběru krmiv pomůžeme vybrat pro Vašeho domácího mazlíčka krmivo na míru, dle jeho věku, fyzické kondice a chovatelského zázemí. Poradíme s výběrem vhodné ubikace i chovatelských doplňků, dle Vašich možností a nároků daného druhu zvířete.

Akvaristika i rybičky

Prodej živých akvarijních ryb od českých zkušených chovatelů i z dovozu od ověřené firmy, která se specializuje na dovoz tropických akvarijních ryb.

Vybírejte pro králíkamorčekřečka a ostatní drobné savce

Chovatelská archa se věnuje chovu zakrslých králíčků, morčat, křečků, pískomilů a dalších drobných savců. Vybírat můžete v naší prodejně, nebo navštívit naše chovatelské zařízení v Horní Lomnici a vybrat si přímo “od mámy”, tedy vidět naši chovnou skupinu. Jelikož jsou mláďata od nás, pod naší pravidelnou péčí, známe jejich návyky a předáme Vám je s veškerými informacemi a krmným návodem. Díky těmto informacím výrazně zmírníte stres zvířete spojený se změnou prostředí.

Teraristika: želvy, hadi i ještěři z našeho chovu

Díky naší chovatelské vášni pro plazy u nás najdete širokou nabídku terarijních potřeb, včetně ubikací, které vytvoříme pro Váš domov i zahradu na míru.
Zvířata, která nabízíme jsou výhradně z našeho domácího chovu.

Chovatelská teraristická poradna – Martin Vaněček, Jiří Mařák
Paludarium.cz

Zakázková výroba originálních želvárií a paludárií

Inspirováno přírodou

Každé naše želvárium či paludárium je originál a je vytvořeno tak, aby se co nejvíce přizpůsobilo přirozenému biotopu, ve kterém danný druh želvy žije.